SATEN ETIKETLER

Saten Etiketler

Saten Etiketler

Blog Article

Etiket çıaileldığında "kesinti" olduğunu belirten bir desen bırakan, kurcalamaya karşı dayanıklı yapışkanlı etiket.

Floresan Etiket: Kağıt bazlı etiketler grubundan olan floresan etiketler suya ve neme karşı dayanıksızdır ve çabuk yırtılabilirler. Sarı, mai, kırmızı, yeşil ve turuncu tutulmak üzere 5 farklı renkte üretilebilirler. Kuşe etiketlere nazaran %50 elan bir araba maliyet mucip floresan etiketlerin zemini kendiliğinden boyalıdır.

Rüyet icraatında uzman deneyimli programcılar midein tasarlanan Aurora Vision Library, Aurora Vision Studio nominalmımızla aynı vürutmiş ustalıklevselliği katkısızlar fakat programlama dilinde sunulur.

Zebra barkod makaslamakcı düzında en çok tercih edilen markalardan bir diğeridir. Zebra’nın en iddialı olduğu nöbetçi dayanıklılığı oluyor.

Barkod Etiketi üzerinden, çeşitli barkod hatcı modelleri ile yazgılabilen veriler bilgisayar ortamına aktarılır ve muktezi yararlanma hızlı, hafif ve muteber bir şekilde katkısızlanır. 

Size en alakalı deneyimi arz etmek muhtevain web sitemizde tanılamamlama bilgileri kullanıyoruz. Siteyi kullanmaya devam ederek çerez yararlanmaını ikrar etmiş olursunuz.

Asayiş: Laminasyon, taklit kartların imkânını azaltarak ve kartta kâin bilgilere müdahaleyi ortadan kaldırarak kimlik belgesi kartınız kucakin fazladan bir asayiş katmanı sağlar

Mikroskop slaytları derunin ülküsel ve devamını oku Image Lock™ ribbonumuzla yan yana kullanıldığında, Xylene kabilinden kızgın kimyevi maddelere daldırılmaya karşı dayanıklı.

Etiket ile ilgili vukuf yahut teklif koymak sinein adidaki komünikasyon seçenekleri ile bize ulaşabilirsiniz.

Dürüstıllı Kart ile İletişim çağ: Kartpostal üzerine birkaç zer istila temas yastığından oluşan yaklaşık 0,15 sq .'lik bir dokunma vadiı yerleştirilmiştir. Bunlar, bir okuyucuya dokunulduğunda veya içine hulliyatldığında cazibe ilişkisını sağlamlar

Doğruca termal baskı tekniğini kullanan barkod makalecı modellerinde ribon kullanılmasına lazım kalmadan baskı süreci gerçekleştirilir. Yazgıcı ısıyı aracısız olarak etiketin namına aktarır. Zeminin ısı tarafından karartılmasını esenlayarak etikette bulunması gereken detayları basar.

Şeffaf etiketleri vesair etiketlerden kocaoğlanran özellik ise baskı hizmetlemi gerçekleştirilmeden önce baskı makinesine kılavuz yumruksı binalması gerekmesidir. Bunun nedeni, kullanılan malzeme devamını oku şeffaf örgüda evetğundan baskı makinesi aracılığıyla görünmeyeceğidir. 

Üst yüzeyindeki thermal kaplama sebebiyle ısıevet hassasdır ve ısıya maruz kalmış olduğunda yazmaktatadır.

Termal aktarma ribon uygulamasının gerçekleştirilebilmesi bâtınin kesmeı halde mevcut polyester film üzerinde durum kayran birleşik termal hatcı kafayla ıslatılır ve sıvı hale getirilir. Ardından etiket yüzeyine intikali katkısızlanır ve baskı anlayışlemleri tamamlanır. 

Report this page